Генератори
Генератори
Жодну сферу людського життя зараз неможливо уявити без електрики. Несподіване припинення подавання електроенергії викликає масу незручностей. Тому багато власників приватних будинків і невеликих підприємств приймають рішення про створення джерела резервного живлення.
ЯКІ БУЮТЬ ГЕНЕРАТОРИ
Таке обладнання являє собою енергетичне встановлення з дизельним або бензиновим двигуном і електрогенератором. Найчастіше генератор має сталеву раму, на яку встановлюють усі компоненти системи. Також конструкція містить електронний блок керування, що контролює роботу приладу. Дизельний або бензиновий двигун запускає й підтримує роботу синхронного або асинхронного електрогенератора. Генератори розрізняються за такими критеріями:
● типу струму (змінний, постійний, одно- або трифазний);
● вихідної потужності;
● частоті струму;
● типу охолодження (повітряний або рідинний).
Генератори з рідинним охолодженням працюють тихіше, видають більшу потужність. Є й брак — великі габарити. Також генератори класифікуються за виконанням:
● Відкриті (на рамі). Це найпростіший тип обладнання, що встановлюється в окремому приміщенні або контейнері.
● У захисному кожусі. Генератор може встановлюватися на відкритому майданчику або під навісом. Його використовують, якщо пред'являються особливі вимоги до рівня шуму.